Home / LIFE / ‘Oμορφοι άνθρωποι του δικού μας κόσμου (1ο μέρος)

‘Oμορφοι άνθρωποι του δικού μας κόσμου (1ο μέρος)

 

Η απόδειξη ότι η ομορφιά βγαίνει σε όλα τα χρώματα.

1

MICHAEL NICHOLS/National Geographic Creative

2

Marie Brizard / Via mariebrizard.ca

3

Rodrigo Abd / AP

4

Charles Meacham / Via charlesmeacham.com

5

The Wax Museum / Geoff Gillstrom / Via thewaxmuseum.net

6

Donovan Shortey / Via navajophotography.org

7

©Gordon Wiltsie / Via alpenimage.com

8

Matteo Vegetti / Via matteovegetti.com

9

Muhammed Muheisen / AP

10

ALEX TREADWAY / National Geographic Creative

11

Photographer Borisov Dmitry / Via borisovdmitry.com

12

Iain McKell / Via iainmckell.com

13

Chris Lambeth / Via chrislambeth.com

14

Noelle Théard / Via 1nedrop.com

15

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

16

Maira Fridman / Via cargocollective.com

17

© Dmitri Markine / Via dmitrimarkine.com

18

David Lazar / Via davidlazarphoto.com

19

David Lazar / Via davidlazarphoto.com

20

Eric Lafforgue / Via ericlafforgue.com

21

RANDY OLSON / National Geographic Creative

About Natasa

x

Check Also

Άσε τις διακοπές… αδιάκοπες! – Γιώργος Κόκολας

Ιούνιος τελειώνει και πολύ πιθανό θα βρίσκει πολλούς από εσάς, είτε να ...

Αγάπα τον εαυτό σου

‘O,τι σε κάνει να χαμογελάς αξίζει να μένει στη ζωή σου. Έστω ...